Hokejbalový oddíl
TJ Lokomotiva Česká Třebová

Muži

Datum Den Hodina Kategorie Místo konání Domácí Hosté
06. 05. 2023 Sobota 14:00 Muži Prachovice SK Prachovice TJ Lokomotiva Česká Třebová
07. 05. 2023 Neděle 14:00 Muži Prachovice SK Prachovice TJ Lokomotiva Česká Třebová

17-04-2024

První jarní domácí prohra s Kovem...

Oddělení: Muži

Lokomotiva Česká Třebová  0 : 3 Kovo Praha   (0:0,0:1,0:2)

Střely 23:33, Vyloučení 3:1, Přesilovky 1:3, Využití 0:1

16-04-2024

Další jarní výhra mužů, tentokrát v Poličce...

Kometa Polička 2 : 4 Lokomotiva Česká Třebová (1:1,0:2,1:1)

Střely 31:20, Vyloučení 4:2, Přesiovky 1:3, Využití 1:1

Branky Loko 07:55  Hynek (Zahálka, Švec Štěpán) PP

15:00  Škeřík EQ

21:39 Válek (Švec) EQ

42:27 Kříž (Zaháka) EQ

07-04-2024

Lokomotiva vzdorovala na půdě lídra do poloviny utkání...

Blatná Datels  8 : 2 Lokomotiva Česká Třebová (1:0,3:1,4:1)

střely na bránu 46 : 12,  vyloučení 2 : 1, přesilovky 1 : 2, využití 1 : 0

Branky Loko : 21:08 Pirkl (Broulík, Švec) EQ

43:07 Pirkl EQ

31-03-2024

Lokomotiva i nadále doma bez porážky, tentokrát to odnesli Kelti

TJ Lokomotiva Česká Třebova  5 : 4  SK Kelti 2008  (2:3,2:0,1:1)

19-03-2024

Zahálkův premiérový gól a ztráta bodů v závěru derby s Poličkou...

Kometa Polička 2 : 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová (0:0,0:1,2:0)

Branka Loko : Zahálka (Pirkl, Hynek) PP

Střely : 34:21, Vyloučení 3:2, Přesilovky 2:3, Využití 0:1

10-03-2024

Tři góly na Ježky stačily aneb tři body na úvod jara

TJ Lokomotiva Č. Třebová : SK Ježci Heřmanův Městec  3 : 2 (0:1,2:1,1:1)

Střely 19:35, Vyloučení 4:2, Přesilovky 1:3, využití 1:0

Branky :  20:17 Mrštný (Cvejn) PP

20:42 Smutný (Pirkl) EQ

39:56 Cvejn (Válek, Mrštný)

13-11-2023

Ani v posledním domácím zápase se Lokomotiva výhry nedočkala

TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 : 5 Pedagog České Budějovice (1:0,0:2,1:3)

22-10-2023

Z domácí remízové bitvy a prodloužení, má Lokomotiva pouze bod...

TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 : 6 pp  HBC Tygři Mladá Boleslav

(1:2, 2:2,2:1-0:1)

STŘELY NA BRANKU 31:30    VYLOUČENÍ  2:3  PŘESILOVKY  3:2

10-10-2023

Jan Zahálka (Mistr světa U16 z Liberce) oslavil svou premiéru v I. lize mužů jako nejlepší hráč v utkání ve Zlíně

09-10-2023

Válek zavelel k obratu v utkání se Zlínem...

HBC Malenovice 4 : 5 pp TJ Lokomotiva Č. Třebová ((2:0, 2:1, 0:3 - 0:1)

STŘELY NA BRANKU 25:54, VYLOUČENÍ 7:5, PŘESILOVKY 5:7, VYUŽITÍ 1:2
OSLABENÍ 1:0

01-10-2023

Lokomotiva doma podlehla Kometě....

Lokomotiva Česká Třebová 0 : 7 Kometa Polička (0:4,0:3,0:0)

(1:1, 1:0, 3:0)

Lokomotiva i po druhém kole zůstává bez bodu .

STŘELY NA BRANKU 26:10 VYLOUČENÍ 0:1 PŘESILOVKY 1:0

Branka LOKO :  11:36 Faltejsek

převzato z hokejbal.cz  Alexandra Hasníková

Lokomotiva zachytila úvod zápasu, v němž měla mnoho možností na skórování. Ježci tlak ustáli a rázem dali branku. V 7. minutě se přesnou střelou prezentoval Kachlík. Ježci ale v 1. třetině chybovali, čehož po špatné rozehrávce využil Faltejsek, který srovnal hru. Česká Třebová byla i ve druhé třetině dobrým soupeřem pro Ježky, kteří měli plné ruce práce stejně jako hosté. Šance na obou stranách góly neskončily, až na jednu. Ve 24. minutě souhru J. Pilaře využil Macenauer. Ježci zachytili třetí třetinu, v níž přidali další tři branky, přičemž jedna z nich byla do prázdné klece.

Ohlasy po zápase:

Ježci Heřmanův Městec (asistent trenéra Lukáš Vajda): „Od druhé třetiny nastoupil úplně jiný tým. Hráli jsme dobře, drželi otěže a dobře se dostávali do šancí. Měli bychom však lépe podchytit začátek, kdy byl soupeř lepší. Za co však Českotřebovským patří velký dík. Jejich výkon byl bojovný, sympatický, a především bez žádných zákeřných faulů. Musím smeknout před dvojicí rozhodčích, kteří dobrý dojem nad zápasem jen podtrhli a zaslouží si poděkování a uznání za velmi dobře odpískaný zápas. Slušnost se dnes nosí a v tomhle zápase to bylo vidět, škoda, že to nedrží všichni."

03-09-2023

První liga zahájena vyrovnanou partií s Brnem, ale nakonec bez bodu...

Lokomotiva Česká Třebová 1 :  2 HBK Bulldogs Brno

(0:0, 1:1, 0:1)

Křest nového plastového povrchu se úplně nepovedl...

03-07-2023

Michal Válek byl součástí "Zlatého realizačního týmu U23" na MS v Liberci...

06-06-2023

4 Mistři z Benátek či bratři v triku... podpořili charitativní Veterán cup...

Do sbírky pro ZŠS Neratov, Vašíka a Janičku přispěl vítěz 2.L východ

Lokomotiva Česká Třebová hokejbal 1500 Kč na kontě bylo v dané

chvíli 172645 Kč

foto David Snítilý junior ... další použité fotky byly z Canonu

Terezy Křížové děkujeme...

03-06-2023

A je to doma... poslední a sakra těžký krůček, byl učiněn ke 4. titulu až po samostatných nájezdech..

Nedělní utkání bylo z naší strany o poznání lepší. První třetina se
nám povedla na jedničku. Vstřelili jsme v ní hned tři branky.
Prostřední perioda už tak povedená nebyla.
Přidali jsme další branku a zvýšili náskok, ale to bylo vše.
Polevili jsme a do konce
 třetiny byli domácí zpět ve hře. Naštěstí jsme tři minuty po
začátku poslední části
během 66 sekund vstřelili dva rychlé góly a zajistili si vítězství.
Třetí zápas začal z našeho pohledu skvěle. Velmi rychlé vedení
už po deseti vteřinách hry, ale to bylo na  dlouhé minuty vše.
Série trestů, která n&aacu

28-05-2023

Stav finálové série TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 : 0 SK Hokejbal Letohrad B

SK Hokejbal Letohrad 4 : 6 TJ Lokomotiva Česká Třebova ( 1:3, 2:1,1:2)

27-05-2023

Lukáš Kříž pečetil první finálové vítězství nad Letohradem B - série pokračuje zítra...

13-05-2023

Přepište dějiny . . . hokejbalisté Lokomotiva Česká Třebová jsou počtvrté v řadě ve finále letos s Letohradem B

Rozhodující krůček byl učiněn... Jsme tam...

TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 :  3 SK Prachovice  (2:0,2:1,1:2)

Branky Loko  6:44  Stráník (Laštovica, Pirkl) PP

9:24 Čapek (Švec) EQ

19:10 Čapek (Švec, Broulík) EQ

28:34 Pirkl (Stráník) PP

41:10 Stráník (Válek) EG

Filip Čapek (TJ Lokomotiva Česká Třebová):
"Všechny zápasy semifinálové série s Prachovicemi měly obdobný postup. Do prvních dvou utkání jsme nastoupili na hřišti lépe postaveného soupeře po základní části. Do zápasů jsme vstoupili s jasným cílem na nic nečekat, napadat soupeře a nenechat jim klid na hokejkách. V obou zápasech se nám to povedlo a vybudovali jsme si během první třetiny několikabrankový náskok. Od druhé třetiny jsme se ale začali přizpůsobovat hře soupeře a dělat chyby ve středním pásmu, ze kterých se soupeř dostával do rychlých přečíslení. Prachovice potvrdily svoje statistiky ze základní části v podobě dobrých koncovek utkání, kdy se jim podařilo během poslední třetiny stáhnout skóre na jednobrankový rozdíl.  V obou případech jsme ovšem dokázali udržet výhru na naší straně a vybudovat si po prvním víkendu vedení v sérii 2:0. Do posledního utkání jsme nastoupili na domácí půdě, která nám v letošní sezóně vyhovuje a chtěli jsme to potvrdit i tentokrát. Zápas opět provázel podobný scénář jako v předchozích případech. Během dvou třetin jsme si vytvořili pohodový náskok a za stavu 5:1 už se zdálo být rozhodnuto. Soupeř ovšem sebral zbytky sil a stáhl skóre na 5:3. Tímto poměrem však utkání i skončilo a my se mohli opět radovat z postupu do finále. Ač se může výsledek série 3:0 zdát jako jednoznačný, v žádném utkání nám Prachovice nedarovali nic zadarmo. Děkujeme Prachovicím za dobrou sérii a všem fanouškům za podporu."

11-05-2023

Krůček od finalé... Sobota 13. května 11.00 hodin Benátky 305 Lokomotiva Č. Třebová : SK Prachovice

Je to vždy ten nejtěžší krůček...

Bylo by to čtvrté finále v posledních čtyřech sezonách...

Připraví trenér Broulík spolu s matadorem Kvasničkou postupovou sestavu...

Přijdte podpořit náš tým...

07-05-2023

Hráči Lokomotivy udělali v Prachovicích další krok. Stav semifinále je 2:0. Dvě Valíčkovi a jedna trefa Kříže nakonec stačily

SK Prachovice 2 : 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová (0:3,0:0, 2:0)

STAV SEMIFINÁLOVÉ SÉRIE   0 : 2 (na 3 vítězná utkání...)

06-05-2023

V úvodním vyrovnaném semifinále v Prachovicích, ulělala Lokomotiva první krok, díky výhře 3:2

SK Prachovice 2 : 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová (1:2,0:0,1:1)

STAV SEMIFINÁLOVÉ SÉRIE   0 : 1 (na 3 vítězná utkání...)

Střely 19:23, Vyloučení  5:4, Přesilovky  2:3 Využití 1:0

Branky LOKO : 1:26 Škeřík (Broulík)

2:38 Prikl (Doubrava)

35:58 Smutný (Pirkl)

29-04-2023

Týmový výkon Lokomotivy rozhodl třetí čtvrtfinále play off s Chlumcem 3 : 0 , jdeme dál ... Trenérské hodnocení celé série s C

TJ Lokomotiva Česká Třebová  3 : 0 HBC Chlumec nad Cidlinou  (1:0,2:0,0:0)

střely 28 : 27, vyloučení 4 : 3, přesilovky 1 : 3

Branky Loko :    6:31 Řehák (Smutný) EQ, 16:50 Smutný (Pirkl) EQ, 28:59 , 28:59 Válek (Hynek, Švec) EQ

Michal Broulík (hrající trenér, TJ Lokomotiva Česká Třebová): "Dosažené výsledky v základní části určily, že nás přímý postup do semifinále mine a utkáme se o něj s Chlumcem nad Cidlinou, tedy se soupeřem, se kterým jsme hráli od sezóny 2017 - 2018 v každém play off. V prvním utkání rozhodly přesilovky. Díky nim jsme zvítězili, protože si nemyslím, že bychom při hře 5 na 5 soupeře nějak zvlášť přehrávali. Obzvlášť do poloviny druhé třetiny jsme mohli být rádi, že jsme nedostali víc než dvě branky. Naopak do druhé sirény jsme díky zmíněným početním výhodám odskočili, což bylo víc než důležité. Nedělní zápas na soupeřově hřišti byl jiný. Tahali jsme za kratší konec, domácí výrazně přidali v důrazu a nasazení. Po celou dobu byly mnohem více nepříjemní než v prvním duelu a opět rozhodly přesilovky, ale tentokrát v opačném gardu. V první třetině nám domácí vstřelili dvě branky ve vlastním oslabení a tím položili základ svého úspěchu. Snaha o dotáhnutí výsledku se nepovedla, a tak o postupujícím musel rozhodnout třetí zápas. Ten se nám z našeho pohledu povedl nejlépe ze všech. Dařilo se nám plnit taktické pokyny a získávali jsme tím klidnou půdu pod nohama. Když jsme krátce před koncem druhé třetiny přidali třetí branku, tak jsme věřili, že vedení a vítězství v sérii dokážeme udržet a také se tak stalo. Děkujeme Chlumci za dobré zápasy a všem divákům za přízeň a atmosféru, kterou pro tyto zápasy play off vytvořili."

23-04-2023

Chlumec doma srovnal stav série s Lokomotivou na 1 : 1, když utkání otevřel dvěma goly ve vlastním oslabení...

Hbc Chkumec nad Cidlinou  6 :  3 TJ Lokomotiva Česká Třebová (2:1,3:1,1:1)

Stav čtvrtfinálové serie 1 : 1 další utkání v sobotu 29.4.2023 v Česká Třebové od 11 hodin

Střely na branku 29 : 15, Vyloučení 5 : 4, Přesilovky 5 : 2, Využití 1 : 0, V oslabení  2 : 0

Branky Loko : 8 : 01 Řehák (Válek, Švec) EQ, 2746 Pirk, Smutný, Škeřík,  EQ, 36:07 Čapek (Škeřík, Švec (Pirkl) PP,

22-04-2023

Lokomotiva pokřtila nové dresy výhrou v prvním čtvrtfinále nad Chlumcem i zásluhou hattricku Dominika Řeháka

TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 : 2 Hbc Chkumec nad Cidlinou (1:0,3:2,1:0)

Stav čtvrtfinálové serie 1 : 0 další utkání v neděli 23.4.2023 v Chlumci nad Cidlinou od 14 hodin

Střely na branku 26 : 23, Vyloučení 2 : 5, Přesilovky 5 : 2, Využití 3 : 1

Branky Loko : 8 : 14  Válek (Řehák) PP,  18:46 Řehák (Švec) EQ, 26:34 Švec (Pirkl) PP,

29:04 Řehák (Pirkl, Hynek) PP, 35:10 Řehák (Stráník) EQ

16-04-2023

Ani vysoká výhra nad Opatovicemi, nás neposunula výš než na 3. místo po základní části

HBC Opatovice nad Labem 1  :  16 TJ Lokomotiva Česká Třebová   (0:1,0:6,1:9)

Střely 17 : 47, vyloučení 7 : 4, přesilovky 1 : 4, využití 0 : 1

Branky : Škeřík  6 , Laštovica 2, Švec 2, Řehák, Zeman, Čapek, Válek

Pavel Škeřík (TJ Lokomotiva Česká Třebová):
"Nedělní poslední utkání základní části hrané v Přelouči proti domácím Opatovicím se Lokomotivě povedlo na výbornou. Vlažná první třetina, která skončila 0-1 i přes skvělý výkon domácího brankáře. Díky vyšší rychlosti ve druhé třetině a klidu na hokejkách branky jen přibývaly v domácí síti. Třetí třetina se dohrávala jen z povinnosti, ale i tak jsme si otevřeli střelecký účet, který se zastavil až na 1-16 pro Lokomotivu. V tomto zápase měl premiéru Josef Stráník, který do našeho týmu skvěle zapadl. Základní část je tímto zápasem za námi, která byla v horních patrech tabulky velmi vyrovnaná. Bohužel se nám nepodařilo jít přímo do semifinále, tudíž další víkend budeme bojovat o postup proti Chlumci nad Cidlinou."

Až v prodloužení rozhodli Jestřábi o vítězství nad Lokomotivou

TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 : 3 pp Jestřábi Přelouč (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)

Střely na bránu 33:24 Vyloučení  2 : 2, Přesilovky 2 : 20, Využití 1 : 0

Branky Loko 15:29 Zeman (Smutný, Kříž)  PP  40:38 Řehák (Smutný) EQ

Zdeněk Smutný (TJ Lokomotiva Česká Třebová):
"Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, což se nám povedlo, ale jako první skórovali hosté. Na konci první třetiny jsme dostali přesilovku, kterou jsme využili hnedka z kraje druhé třetiny. Poté následoval stejný obraz hry jako v první třetině. Obléhání brány hostí, ale byla to zase Přelouč, která dává branku vteřinu před druhou sirénou. Úkol zněl jasně, nic není ztraceného a budeme chtít zápas otočit. Stačilo to ale pouze na srovnání skóre. Šlo se do prodloužení, kdy jsme hráli v oslabení, ale po půl minutě se počet hráčů na ploše srovnal. Já jsem obrovskou šanci neproměnil, když jsem běžel sám na brankáře. Téměř z protiútoku hosté dávají branku a vítězí v prodloužení. Mrzí nás ztráta bodu, která nám zkomplikovala postavení v tabulce a navíc jsme přišli o domácí neporazitelnost."

03-04-2023

Předvelikonoční nadílka od Pirátů

Piráti Hradec Králové B 14 : 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová  (9:0, 3:0, 2:1)

Střely na bránu 68:23 Vyloučení  0 : 7, Přesilovky 6 : 0, Využití 2 : 0

Branaka Loko 42:06 Válek (Pirkl)

Michal Broulík (Česká Třebová): "Víkendové výkony se nesly v rozpoložení den a noc. Do Hradce Králové odcestovala stejná sestava, která v sobotu na domácím hřišti hrála proti Letohradu. Řekněte herní činnost a v každé, která vás napadne, tak jsme o parník ztráceli. Od první do poslední sekundy domácí opanovali každý centimetr hřiště. V podstatě v páté minutě první třetiny bylo po zápase. Ostudný výkon a jedna z nejvyšších, ne-li nejvyšší porážka, kterou pamatujeme. Víc není potřeba utkání komentovat, výsledek mluví za vše."

01-04-2023

Řehák s Válkem se v derby s Letohradem B postarali o tři branky...

TJ Lokomotiva Česká Třebová  5 : 1  SK Hokejbal Letohrad B (3:0,0:1,2:0)

Střely na branku :  29 : 27, Vyloučení  4 : 2, Přesilovky 4 : 2, Využití 0 : 1

Branky Loko :  7:14 Řehák, Válek EQ,  11:39 Řehák, Válek EQ,  14:52 Válek, Řehák EQ,

31:31 Hájek, Smutný, Pirkl,   37:46 Škeřík, Nekvinda j. EQ

"K sobotnímu derby k nám zavítala rezerva Letohradu. Hosté začali aktivně. V úvodu zápasu si vytvořili řadu šancí, ale do vedení jsme se dostali my. Zásluhou šťastné branky Řeháka, což hosty dost opařilo a do kabin jsme šli za vedení 3:0. Druhou třetinu jsme začali dobře, měli jsme v úvodu několik příležitostí, ale branka z toho nepadla. Bohužel s hloupými fauly jsme dostali Letohrad do hry. Když využili čtyřminutovou přesilovku 5 na 4, bylo to 3:1. Naštěstí to bylo jediný "kopnutý" balonek, který skončil v síti za jinak bezchybným Břeňem. Ve třetím dějství jsme přidali ještě dvě branky a o výhře bylo rozhodnuto. Hosté měli sice hodně přečíslení 2/1 – 3/2, ale nic z toho neproměnili, a tak 3 body zůstaly ve Třebové." okomentoval zápas za domácí Lokomotivu Jaroslav Tlapák.

26-03-2023

Doma s Chlumcem to byla jako vždy velká bitva

TJ Lokomotiva Česká Třebová  4 : 3  Hbc Chumec nad Cidlinou (1:1,1:0,2:2)

Střely na branku : 32:26, Vyloučení : 8 : 9, Přesilovky : 6 : 5, Využití : 2:1

Branky Loko : 7:04  Švec , Čapek EQ, 25:04 Řehák PP, 37:57 Zeman EQ, 41:05 Hájek, Kříž, Švec PP

Ondřej Laštovica (TJ Lokomotiva Česká Třebová):
"První jarní domácí zápas, azurové, větrné počasí, tribuny lehce zaplněné a do České Třebové zavítal soupeř z Chlumce, kterému asfaltový povrch není cizí. Zápas měl grády. Hokejbalovou krásu zastihla z obou stran velmi tvrdá hra do těla. Útočná hra předčila tu obranou. První dvě třetiny byly vyrovnané. Ve třetí třetině se Chlumec dostal do vedení, které nevydrželo dlouho. Rozuzlení zápasu zajistil pokáraný Radovan Hájek! Soupeř měl svoji kvalitu, v některých pasážích nás přehrával. Výhry si ceníme. Potřebujeme totiž rozjet naši zrezivělou mašinu a dostat se na vítěznou kolej."

19-03-2023

Lokomotiva prohrou v Prachovicích přišla o vedení v tabulce

SK Prachovice 4:3 TJ Lokomotiva Česká Třebová

(1:0, 2:1, 1:2)

STŘELY NA BRANKU 34:26, VYLOUČENÍ 2:3, PŘESILOVKY 3:20

Michal Broulík (Česká Třebová): "Myslím, že jsme začali dost profesorsky a působili jsme stylem "lážo-plážo" až do poloviny zápasu. Domácí bojovali a celkově působili pohyblivěji. Zlepšení naší hry nastalo až od stavu 3:0 pro domácí, ale na vyrovnání to už nestačilo. Čekají nás další důležité a těžké zápasy, takže nezbývá nic jiného než se věnovat tréninku a v zápasech přidat."