Hokejbalový oddíl
TJ Lokomotiva Česká Třebová

Starší žáci

Datum Den Hodina Kategorie Místo konání Domácí Hosté
25. 03. 2023 Sobota 11:30 Starší žáci Česká Třebová TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Pardubice B
01. 04. 2023 Sobota 09:30 Starší žáci Česká Třebová TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Hradec Králové 1988

23-09-2023

Svítkov rozhodnul zápas žáků v poslední třetině...

Oddělení: Starší žáci

 

Lokomotiva Česká Třebová  5 :  12 HBC Svítkov Stars Pardubuce

                                            (1:1, 3:5, 1:6)

 

STŘELY NA BRANKU 15:45  VYLOUČENÍ  2:3  PŘESILOVKY 3:2
 

16-09-2023

Bojovná Lokomotiva v prvním kole nestačila na Bílý tým - hodnocení

Oddělení: Starší žáci

 

HBC Pardubice Bílý tým 8 : 2 Lokomotiva Česká Třebová (3:0,2:1,3:1)

Branky : 2x M.Snítilý

STŘELY NA BRANKU 36:20, VYLOUČENÍ  2:0, PŘESILOVKY 0:2

PRVNÍ ZÁPAS STARŠÍCH ŽÁKŮ

(já mám čtyři rukavice, kdybych jeden pár ztratil, a já mám jen jednu, kdybych nějakou našel)

Po roční pauze jsme se, navzdory užšímu hráčskému kádru, vrátili do ligy starších žáků. I když v našem případě jsme spíše postavili tým starších žákyň, neboť „něžné pohlaví“ v týmu hraje prim. Nejen co do počtu, ale i do kvality. Jeho základ je tvořen pěticí řízných obránkyň: Aneta, Viky, Tereza K., Špageta a Tereza Z. Přičemž posledně jmenovaná se „obětovala“ a zhostila se role prvního centra. Komplikovaná byla nejen cesta do Pardubic (policejní kontrola a objížďky), ale i předzápasová rozcvička, kterou nám mírně narušilo zjištění, že Viky a Adam mají každý jen jednu rukavici a Tadeáš příliš velké holení chrániče. Majky měl naproti tomu dva páry rukavic, kdyby jedny ztratil.

Se všemi protivenstvími jsme si poradili (Viky děkuje trenérovi Pardubic) a se skvělou gólmanskou Adélou v zádech nastoupila desítka dětí do zápasu. Zatímco obrané dvojice byly víceméně vyrovnané a nedopouštěly se žádných fatálních chyb, v útočné fázi jsme se mohli spolehnout pouze na první lajnu, která dokázala několikrát dostal soupeře pod tlak. Druhá lajna složená z nepříliš zkušených hráčů (hrajeme s tím, co máme a někde se to naučit musí) naopak soupeři práci usnadňovala a tak musela Adéla opakovaně zasahovat proti střelám pardubických (nikým neobsazených) obránců od modré čáry.

Skóre 0 : 3 po první třetině jsem považoval za malý zázrak. Ve třetině druhé na čtvrtý gól v naší síti odpověděl nejmladší a nejmenší Majky, který po nahrávce Adama rozjásal střídačku hostí. Po další hrubce jsme bohužel inkasovali popáté. Do třetiny třetí jsme vstoupili lépe a Majky s drzostí a vyčůraností sobě vlastní, zastavil odraženou střelu Terky Z. a zpoza brány odrazem o beton pardubické gólmanky snížil na 2 : 5. Další

02-07-2023

Jan Zahálka se společně s červeným týmem U16 stal v Liberci - Mistrem světa

Oddělení: Starší žáci